שְׁאֵלָה:
האם מעסיק יכול לקנוס עובד בווירג'יניה?
Michael J.
2020-08-14 21:16:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבן שלי בדיוק התחיל לעבוד אצל זכיין של חברת משלוחים ידועה. הזכיין נמצא ב וירג'יניה, וחלק מהפריטים בספר היד לעובדים נשמעים לי דגים. הוא קיבל גיליון שמפרט כמה עבירות יחד עם הקנס הכספי הנלווה. שלוש שבלטו בהן היו:

  • איחור יתר והיעדרויות - 200 $
  • אי ניקוי משאית המשלוח - 50 $
  • תאונה - 200 $ לתקופת תשלום, "עד שהחברה תשלם"

אין לי מושג כיצד הם מתכננים להטיל את הקנסות האלה, לגרום לו מיד לשלם או לעכב את הסכום מתלוש המשכורת שלו, אבל הייתי חושב ש רק המקורות שיש למעסיק בגין אי ביצוע תפקידים שהוקצו הם סיום, ותביעה אזרחית לפעולות הגורמות נזק כלכלי.

האם זהו מקרה בו תנאי העסקה, מכבידים ככל שיהיו , מותר, או שאין לחברה הזו מושג מה מותר להם לעשות עם העובדים שלהם?

מה כתוב בחוזה? חוזים יכולים לעשות ** הרבה **
אני לא יכול למצוא דבר בחוזה אפילו בהתייחס לגיליון נייר זה. גם אם היו, האם הוראה כזו ניתנת לאכיפה?
מעניין יהיה לדעת אילו מאלה - החוזה, הסדין וספר היד - מגיעים מהזכיין ואילו מהזכיין.
האם בנך יהיה עובד, או קבלן? (בדוק היטב את החוזה, היכן שאני גר, יש חברות כמו קבלנים בשכר נמוך במקום עובדים רגילים, מכיוון שהוא מעביר את הסיכון והעלויות לקבלנים. אולם ההשלכות המלאות של הדבר לרוב אינן ברורות לקבלנים בפועל)
@Trish: * מה כתוב בחוזה? חוזים יכולים לעשות הרבה * אני יודע ששאלה זו עוברת טראג לארה"ב, אך כהערה צדדית בצרפת מגעים תעסוקתיים אינם יכולים לעשות דבר. הכל מוגדר בחוק העבודה, אדם לא יכול לסטות מכך (אלא אם החוזה אינו מיועד לעובד אלא לתפקידי מנהלים מאוד ספציפיים).
רק כדי להבהיר - הוא עדיין לא ממש נקנס, אתה רק מודאג?
מכיוון שהמצב המשפטי ברור למדי, ייתכן שתקפוץ למקום העבודה. החלף כדי לראות מה עליך לעשות. מכיוון שמדובר בזכיין, כדאי לשקול לחפש עבודה במקום אחר - וליידע את חברת המסירה הידועה על מה העוסק הזכיין שלהם.
עליך לבטל את קבלת התשובה שלי ולקבל את התשובות של ריאן מ. מכיוון שהוא הצביע על כובע חלק מרכזי שהחמצתי, זה נראה רק הוגן לתת לו את הקרדיט!
בארה"ב, מעסיק אינו יכול להחזיק שכר בגין זמן עבודה (שכר שהושכר). זהו קישוט וניתן לעשות זאת רק בצו בית משפט. אם אתה עוזב עבודה ושומר על המכונית והמחשב הנייד שלהם, הם לא יכולים לעכב את שכרך. הם צריכים לתבוע אותך או לערב את אכיפת החוק.
@Justaguy כמובן, התגובה שלי הייתה אחרי התשובה רק הוספתי סימן קריאה.
@AbraCadaver הבנתי! הנקודה שלי היא שזה לא נכון כי הלנת שכר "יכולה להיעשות רק בצו בית משפט." מעסיקים אינם זקוקים לצו בית משפט אם הם מקבלים אישור. זה לא נקרא קישוט, שכן מעצם הגדרתו, קישוט הוא ניכוי לפי צו בית משפט.
שתיים תשובות:
Ryan M
2020-08-15 03:08:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Not by payroll deduction, unless the agreement to do so was not a condition of employment

While it is true (as Just a guy's answer notes) that under § 40.1-29(C) an employee may agree via "written and signed authorization" to an employer withholding money from paychecks, the agreement to do so must be voluntary and not a condition of employment/continued employment.

§ 40.1-29(D) of the Code of Virginia states:

No employer shall require any employee, except executive personnel, to sign any contract or agreement which provides for the forfeiture of the employee's wages for time worked as a condition of employment or the continuance therein, except as otherwise provided by law.

This does not mean that an employee who damages company property or otherwise negligently causes the company financial harm is not liable for such damages, though. Damages to a vehicle or costs incurred for cleaning it might be possible damages. "Excessive tardiness and absences" seems like it'd be difficult, but not impossible, to prove monetary damages for. But to recover these damages against the employee's will, they'd have to file a lawsuit: they cannot simply deduct the damages from wages unless the employee voluntarily agrees to pay them that way (a blanket authorization as a condition of employment does not count).

This article has some more information and a couple relevant examples (including one about vehicle damage).

איכס! איך פספסתי את זה, כשזה נמצא בסעיף הבא? ערכתי את תשובתי כדי להוסיף את הנקודה שלך. אני מקווה שנתתי לך מספיק קרדיט. נ.ב ברוך הבא ל- LSE. ותודה שהצלת אותי מעצמי.
@Justaguy תודה! שמח שעזרתי, נראה לי שאלה ראשונה מעניינת לענות עליה :-)
רק מתוך סקרנות, ידעת את זה כבר? אם לא, איך מצאת את זה?
@Justaguy לא ידעתי את זה קודם, אבל הייתי מופתע מכך ש _ כל מדינה_ תאפשר אישור גורף באמצעות הסכם עבודה (אני יודע שזה דבר שכיח למדי לאסור), מה שגרם לי לבדוק שוב. מצאתי אותו על ידי חיפוש "ניכויי שכר בווירג'יניה" בגוגל, והמאמר שקישרתי היה בקטע המוצג. מצא טוב על ציטוט משרד העבודה של VA, אגב! אני דווקא סקרן איך מצאת את זה: לא הגעתי כל כך רחוק, למרות חיפושים קצרים אחר הגדרות כיצד מפרשים מונחים אלה.
היה לי מזל. מכיוון שבחוק לא הוזכרו "אישורי שמיכה" חשבתי שהביטוי הזה צריך להגיע מאיפה שהוא. ניסיתי "אישורי שמיכה חתומים על ידי עובד" + וירג'יניה המדריך של DOLI היה הפריט השני, אחרי האתר שמצאת.
Just a guy
2020-08-14 21:54:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה תלוי במה שבנך חתם

§ 40.1-29 (C) בקוד וירג'יניה אומר כי מעסיקים זקוקים לאישור בכתב כדי לעכב כל דבר מלבד מיסים משכר המשכורת:

אף מעסיק לא ימשיך שום חלק משכרו או משכורותיו של עובד כלשהו למעט מיסוי שכר, שכר או הלנת מס או על פי חוק , ללא אישור כתוב וחתום של העובד.

כפי שמציין ריאן M, יש עוד! חזק>

החלק הבא, סעיף 40.1-29 ( ד ) אומר ש מעסיקים לא יכולים לדרוש אתה נותן אישור ל כתנאי של תעסוקה או המשך בה ...

סעיף זה פורש על ידי משרד העבודה והתעשייה של וירג'יניה, פירושו:

אישורי שמיכה עליהם חתם עובד בתחילת העבודה המאפשרים חילוטים כאלה ייחשבו p הנה תנאי העסקה ו אינם מורשים. רק הסכם חתום ש באמת מרצון, ואינו תנאי לעבודה מותר על פי סעיף 40.1-29 (ד).

הערה: נערך לאור תיקון על ידי ריאן והצעת עריכה על ידי amolloy.

אצטרך לבחון מקרוב את מה שנחתם בפועל. כזכור, הוא חתם שהוא יעמוד בספר המדריך לעובדים, וגיליון זה היה נפרד ממנו ואף לא הוזכר.
אני מציע לערוך את תשובתך כך שהחלק הנכון יגיע * ראשון *, או אולי להוסיף כותרת המסכמת את הערכתך המלאה. אתה לא רוצה שמישהו יקרא את הפסקאות הראשונות ואז יפסיק, ויבוא עם מה שאתה מתאר כפרשנות "לא שלמה ומטעה". זה שכתבת אותו תחילה לא אומר שהוא צריך להיות הראשון בדף.
@amalloy תודה על העצה המועילה מאוד. אתה צודק לחלוטין. אני מקווה שעריכותיי פתרו את הבעיה. FWIW, זה קצת מסובך b / c אני לא רוצה להעתיק סתם את התשובה של ריאן, שלדעתי צריך לקבל אותה כתשובה (כמו שאומר בתגובות לעיל).


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...