שְׁאֵלָה:
האם שומרי הגבול בארה"ב יכולים לבצע חיפושים חסרי אחריות?
Cicero
2015-09-16 22:21:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אני אזרח ארה"ב שנכנס לארצות הברית ברכב מקנדה או ממקסיקו האם שומרי הגבול יכולים לחפש ברכב שלי באופן חוקי ללא צו?

שתיים תשובות:
cpast
2015-09-16 22:58:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן. בגבולות בינלאומיים ובשדות תעופה בינלאומיים (מכיוון שהם מקבילים לגבול), רשאי פקידי המכס האמריקניים לבצע חיפושים על אנשים וחפצים ללא צו וללא שום סיבה מיוחדת לחשוב שהם ימצאו סתירות. זה כולל סמכות לבצע פירוק כלשהו של המכונית, אם הם ירכבו אותה מחדש. ראה ארצות הברית נ 'פלורס-מונטנו , 541 ארה"ב 149. זה מכונה "החריג של חיפוש הגבולות".

יתר על כן, המשטרה בדרך כלל לא זקוקה לצווים כדי לחפש במכונית שלך אם היא הייתה ניידת כשמצאה אותה ואם יש להם סיבה סבירה להאמין שהם ימצאו סתר. זה מכונה "החריג של הרכב" או "החריג של רכב מנועי". היא הוקמה ב קרול נגד ארה"ב , 267 ארה"ב 132. במדינות בודדות עשויות להיות דרישות מחמירות יותר בחיפושים במשטרה, אך התיקון הרביעי אינו מחייב את המשטרה לקבל צו לחיפוש במכוניתך אם נניח שהסעת אותה עד למחסום ויש להם סיבה אפשרית. ההבדל בגבול הוא שהם לא צריכים סיבה אפשרית והמכונית מעולם לא הייתה צריכה להיות ניידת: הם יכולים לחפש בך תחושה.

jqning
2015-09-16 22:56:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

חיפושי גבולות [אינם] כפופים להוראות הצו של התיקון הרביעי ו [] סבירים "במובן של אותו תיקון.

ארצות הברית נ 'ראמזי, 431 ארה"ב 606 (1977)

התיקון הרביעי מגנה רק את החיפושים ב בלתי סבירים

. >

חיפושי גבולות, לפיכך, לפני אימוץ התיקון הרביעי, נחשבו "סבירים" על ידי העובדה היחידה שהאדם או הפריט המדובר נכנסו לארצנו מבחוץ. מעולם לא הייתה דרישה נוספת לפיה סבירות חיפוש הגבולות תלויה בקיומה של סיבה אפשרית. להכרה ארוכת שנים זו שחיפושים בגבולותינו ללא סיבה אפשרית וללא צו, הם בכל זאת "סבירים" יש היסטוריה עתיקה כמו התיקון הרביעי עצמו.

ה רמזי המקרה מלא בדברים טובים, כמו זה:

"אך נמל כניסה אינו בית של מטייל. זכותו שלא לומר מונעת חיפוש במזוודותיו ולא תפיסת חומרים לא מוגנים, אך בלתי חוקיים, כאשר החזקתו בהם מתגלה במהלך חיפוש כזה. פקידי המכס בודקים באופן אופייני מזוודות וכוחם לכך אינו מוטל בספק במקרה זה; זה נוהג ישן וקשור באופן הדוק להדרת פריטים בלתי חוקיים מ המדינה. "

ציטוט ארצות הברית נגד שלושים ושבע תצלומים , 402 ארה"ב 363, 376 (1971)שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...