שְׁאֵלָה:
הורות משותפת - כמה שיכור צריך להיות הורה כדי לשלול ביקור?
Anonymous
2017-09-16 00:14:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מפרסם אורח לאנונימיות.

גרושתי ואני יש תוכנית הורות משותפת (50/50 זמן) של בננו בן השלוש. אנו גרים בארה"ב (מדינת אוהיו) והתגרשנו (טכנית פירוק) מזה כשנתיים. מכיוון שילדנו עדיין לא בגיל בית הספר בחרנו לדחות את הקצאת "הורה משמורן" (אשר, אני יודע, מתקרב במהירות).

מאז שלפני שהתגרשנו, חשדתי שאקס שלי סובל מבעיית שתייה, אך אולי בתמימות (או סביר יותר להיעדר ראות) חשבתי שהיא ממודדת את השתייה שלה לזמן שלה מחוץ להורות. לאחרונה, לעומת זאת, היה אירוע שהסב לי דאגה רבה ואני רוצה להיות בטוח שאני מבין את החוק כדי לא לטעות.

בסוף השבוע שעבר התבקשתי לצפות בבני במשך כמה שעות ביום שנקבע לה (הוא היה מוקף בבית חולה וכנראה היה משגע אותה). הוצאתי אותו לביצוע שליחויות איתי לכמה שעות, אבל כשהגיע הזמן להוריד אותו בחזרה קיבלתי הודעת טקסט מדאיגה. בעיקרון, היא הודיעה לי שהיא שתתה ולכן זה לא רעיון טוב לה לפגוש אותנו בגן השעשועים שבו נהיה, אז במקום זאת אוכל להוריד אותו ישירות ב הבית שלה? ברור שמודאגתי שאלתי אותה כמה היא שתתה, בבקשה להפסיק וציינתי שאוכל לשמור עליו עוד כמה שעות בזמן שתשתדל להתפכח. היא זעמה (מובן?), טענה ששתתה רק 3 בירות ודרשה שאוריד אותו מיד. עמדתי על דעתי ו (לאחר הרבה ויכוחים) סידרנו את זמן ההורדה למועד מאוחר יותר.

אחד הדברים שהיא נתנה להחליק (מילולית) בזמן שהתווכחנו היה שהיא כנראה שותה באופן קבוע בזמן שיש לה אותו אבל לעולם לא נוהגת "אפילו אחרי בירה אחת" ו"לעולם לא משתכרת "כשהוא בסביבה .

מאז פרק זה, קראתי על ביקור נדחה ועל אישומי הזלזול שיכולים לזרום מכך ולכן אני רוצה להיות זהיר מאוד כיצד אני פועל. בסופו של יום אני רוצה להגן על בני, אבל אני גם מפחד שאוכל לסכן את יכולתי להשיג משמורת ראשונית או מלאה עליו. אני מבין שאני צריך לתעד את כל מה שאני רואה בכדי להתחיל בבניית תיק (שהתחלתי), אבל אני גם רוצה להיות בטוח שאם אצטרך לערב את המשטרה שאעשה זאת באופן שלא יפגע בתיק שלי.

השאלות שלי:

  • האם יש סטנדרט חוקי עד כמה מטפל צריך להיות מפוכח כדי לצפות בבטחה בילד (או במילים אחרות) עד כמה שיכור שלי אקס צריך להיות בשבילי שאמנע מלהוריד? האם זה מבוסס לגמרי על סימנים חיצוניים או על רמת אלכוהול בדם?
  • האם אני צודק בהנחה שכדי להגן על עצמי מפני האשמות בדחיית ביקור, עלי (בעתיד) לערב את המשטרה אם אני חושד שהיא שכורה?
  • אם אני מעורב במשטרה, האם עלי להיות בטוח שהיא שכורה ביותר על מנת למנוע "אזעקת שווא"? (ברור שזה מפחיד אותי מכיוון שהייתי מעדיף שהיא לא שתתה בכלל)
  • אילו אפשרויות יש לי, אם בכלל, אם היא שותה סביבו בביתה שלה? האם היא נמצאת בזכותה החוקית כל עוד היא לא נכנסת לרכב, לא מתעלפת או עושה משהו פוגעני בעליל?
זו שאלה קשה מאוד שיכולה לעבור בכל מקרה או אחר כך, אך עדיין מחייבת אותך לנקוט בפעולה באופן מיידי. לעיתים קרובות אין סטנדרטים משפטיים ברורים בנושא זה. אך ההשלכות של קבלת החלטה שגויה יכולות להיות גבוהות מאוד.
אחד תשובה:
SMS Attorneys LTD
2017-11-06 18:59:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

במשמורת 50/50 יש לך את הזכות לעמוד על דעתך כדי להבטיח את שלומם ורווחתם של ילדיך. אינך צריך לערב שוטרים אלא אם כן מדובר במצב חירום. "מפעיל 911, מהו מצב החירום". התקשר אליהם רק כאשר אתה מרגיש שילדיך נמצאים בסכנה קשה. לדוגמא, אתה יודע בוודאות שההורה השני שיכור ונוהג, או שההורה השני שיכור ועל הקרקע לא מסוגל לזוז והילד נמצא בסכנה וכו '.

אם אתה מעורב במשטרה על בן הזוג שלך שתייה מוגזמת מאשר, והם מגלים שהיא לא שתתה יתר על המידה, תעמוד בפני אישומי האשמה כוזבים ועורך דינה ינסה לגרום לך להיראות כמו האיש הרע שמנסה לקחת את ילדיה.

כמה שיכור על האקס שלי להיות כדי שאוכל להכחיש נפילה? האם זה מבוסס לחלוטין על סימנים חיצוניים או על רמת אלכוהול בדם?

אין לנהל או לחפש סמים או אלכוהול (בדיקה) כדי למנוע האשמה בחיפוש לא חוקי.

אתה יכול, עם זאת, על סמך שיקול דעתך של השכל הישר להעריך את המצב ולראות עד כמה הוא שיכורים / ולקבל את החלטתך על סמך נסיבות אלה. ערוך יומן של עמוד אחד כדי לתעד את התאריך, השעה, תיאור המצב (3-5 משפטים של מה שאתה רואה ולמה אתה מקבל את ההחלטה הזו.) זה יהיה חכם שיהיה עד בסביבה, אז כתוב גם את שם האדם. להתייחסות, (לא אנשים רבים כמו עדי, אבל אתה יכול לרשום את שמות האנשים שאתה יודע שהיו סביב אותה תקרית.) אל תגיד לבן / בת הזוג שלך שאתה עושה את היומן. הפתיע אותם בבית המשפט כשיש לך דף מלא של אירועים עקב שתייה.

האם אני צודק בהנחה שכדי להגן על עצמי מלהאשים אותי בשלילת ביקור, זה (בעתיד ) אני צריך לערב את המשטרה אם אני חושד שהיא שיכור?

* הגן על עצמך תמיד! היה עורך הדין שלך. * אל תערב את המשטרה אלא אם כן מדובר במצב חירום, קרא את התגובה הראשונה לעיל.

אם אני מערב את המשטרה, האם עלי להיות בטוח שהיא שכורה ביותר על מנת למנוע "אזעקת שווא"? (ברור שזה מפחיד אותי כי הייתי מעדיף שהיא לא שתתה בכלל)

אירוע השתייה הזה מדאיג את עצמו. עם זאת, עליך להתייעץ עם עורך הדין לדיני משפחה. הייתי אומר שתעד חמש סוגיות אם זה יעלה על 5 בחודש אחד מאשר הגשת בקשה לבית המשפט להתאמת בעיית השתייה, וכי אתה מבקש מהילד להיות איתך במשמורת 60/40. אתה חייב להיות מסוגל להוכיח שיש לך את הזמן, המחויבות והמשאבים להשתלט על המשמורת 60/40.

אילו אפשרויות יש לי, אם בכלל, אם היא שותה סביבו בתוכה בית משלך? האם היא נמצאת בזכותה החוקית כל עוד היא לא נכנסת לרכב, לא עוברת או עושה משהו פוגעני בעליל?

הגיש בקשה להתאמת המשמורת. , דבר עם עורך הדין שלך לדיני משפחה.

אדם פרטי אינו כפוף לדרישות התיקון הרביעי לחיפושים והתקפים.
שינוי מ 50:50 ל 60:40 הוא הבדל של פחות מ 17 שעות בשבוע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...